| Wydajność chłodzenie / grzanie | 5,6 / 6,3 kW |
| Nominalny pobór mocy | 40 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 860 / 780 / 700 / 620 / 550 / 480 / 410 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 41 / 39 / 37 / 35 / 33 / 31 / 29 dB(A) |
| Grzanie | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Długość x wysokość x szerokość | 265 x 295 x 950 mm |
| Waga netto | 11,5 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 40 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę 1/4" | 14 ~ 17 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 1/2" | 50 ~ 60 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 265 x 295 x 950 mm |
| Waga netto | 11,5 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.