| Wydajność chłodzenie (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 9,01 / 8,29 / 7,69 / 7,16 / 6,45 / 5,71 / 5,12 kW |
| Wydajność grzanie (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 9,42 / 8,93 / 8,43 / 7,88 / 7,29 / 6,53 / 6,04 kW |
| Nominalny pobór mocy | 110 / 48 / 19 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ wody w chłodzeniu | 1,60 / 1,43 / 1,32 / 1,25 / 1,11 / 0,98 / 0,89 m³/ h |
| Przepływ wody w grzaniu | 0,82 / 0,77 / 0,73 / 0,7 / 0,63 / 0,56 / 0,53 m³/ h |
| Spadek ciśnienia | 44 / 37 / 34 / 32 / 27 / 23 / 19 kPa |
| Przepływ powietrza (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 1703 / 1558 / 1408 / 1259 / 1120 / 958 / 807 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość | 1 |
| Poziom ciśnienia akustycznego (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 46,9 / 44,2 / 41,5 / 38,8 / 35,0 / 31,3 / 27,5 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 60,1 / 57,5 / 54,8 / 52,2 / 48,5 / 44,9 / 41,2 dB(A) |
| Ilość rzędów | 3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Waga netto urządzenie / panel | 26,2 / 5,8 kg |
| Możliwość sterowania ruchem pojedynczej żaluzji | Tak (SRC-61 lub SWC-62 lub SWC-63) |
| Zawór wodny 3-drogowy | Opcjonalnie (2 x SVA-230NC + SVB-12) |
| Sterowanie zaworem 2/3-drogowym | Tak |
| Taca skroplin zaworu wodnego | Opcjonalnie (SF2-CDF) |
| Moduł WiFi | Opcjonalnie (SWC-62 lub SWC-63) |
| Pilot w standardzie | Nie |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| Styk alarmowy | Opcjonalnie (SF2-CTK) |
| Modbus | Tak |
| Wbudowana pompka skroplin | Tak |
| Możliwość poboru świeżego powietrza | Tak |
| Zasilanie jednostki | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 110 / 48 / 19 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Woda wejście | RC 3/4 cal |
| Woda wyjście | RC 1/2 cal |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 840 x 288 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 77 x 950 mm |
| Waga netto urządzenie / panel | 26,2 / 5,8 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Pilot bezprzewodowy SRC-61 Cena netto: 307,00 PLN
Sterownik przewodowy SWC-61 Cena netto: 738,00 PLN
Sterownik przewodowy SWC-62
Sterownik przewodowy SWC-63
SCM30 - Centralny sterownik Cena netto: 1 372,00 PLN
SVB-12 - zawór wodny 3-drogowy 1/2"
SVA-230NC - Zawór wodny 3-drogowy 3/4" z siłownikiem Cena netto: 584,00 PLN netto
SF2-CDF taca skroplin zaworu wodnego Cena netto: 117,00 PLN
Zestaw przyłączeniowy SF2-EC Cena netto: 882,00 PLN
Zestaw przyłączeniowy SF2-CTK Cena netto: 404,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.