| Wydajność chłodzenie (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 10,03 / 9,49 / 8,81 / 8,13 / 7,48 / 6,73 / 5,98 kW |
| Wydajność grzanie (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 10,79 / 10,18 / 9,62 / 9,04 / 8,44 / 7,69 / 7,04 kW |
| Nominalny pobór mocy | 186 / 76 / 27 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ wody w chłodzeniu | 1,80 / 1,63 / 1,52 / 1,42 / 1,29 / 1,16 / 1,04 m³/ h |
| Przepływ wody w grzaniu | 0,94 / 0,88 / 0,83 / 0,79 / 0,73 / 0,66 / 0,61 m³/ h |
| Spadek ciśnienia | 49 / 45 / 40 / 35 / 32 / 27 / 22 kPa |
| Przepływ powietrza (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 2042 / 1872 / 1690 / 1507 / 1359 / 1182 / 966 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość | 1 |
| Poziom ciśnienia akustycznego (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 51,3 / 48,7 / 46,2 / 43,6 / 39,7 / 35,7 / 31,8 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 64,4 / 61,8 / 59,3 / 56,7 / 53,1 / 49,4 / 45,8 dB(A) |
| Ilość rzędów | 3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Waga netto urządzenie / panel | 26,2 / 5,8 kg |
| Możliwość sterowania ruchem pojedynczej żaluzji | Tak (SRC-61 lub SWC-62 lub SWC-63) |
| Zawór wodny 3-drogowy | Opcjonalnie (2 x SVA-230NC + SVB-12) |
| Sterowanie zaworem 2/3-drogowym | Tak |
| Taca skroplin zaworu wodnego | Opcjonalnie (SF2-CDF) |
| Moduł WiFi | Opcjonalnie (SWC-62 lub SWC-63) |
| Pilot w standardzie | Nie |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| Styk alarmowy | Opcjonalnie (SF2-CTK) |
| Modbus | Tak |
| Wbudowana pompka skroplin | Tak |
| Możliwość poboru świeżego powietrza | Tak |
| Zasilanie jednostki | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 186 / 76 / 27 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Woda wejście | RC 3/4 cal |
| Woda wyjście | RC 1/2 cal |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 840 x 288 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 77 x 950 mm |
| Waga netto urządzenie / panel | 5,8 / 26,2 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Pilot bezprzewodowy SRC-61 Cena netto: 307,00 PLN
Sterownik przewodowy SWC-61 Cena netto: 738,00 PLN
Sterownik przewodowy SWC-62
Sterownik przewodowy SWC-63
SCM30 - Centralny sterownik Cena netto: 1 372,00 PLN
SVB-12 - zawór wodny 3-drogowy 1/2"
SVA-230NC - Zawór wodny 3-drogowy 3/4" z siłownikiem Cena netto: 584,00 PLN netto
SF2-CDF taca skroplin zaworu wodnego Cena netto: 117,00 PLN
Zestaw przyłączeniowy SF2-EC Cena netto: 882,00 PLN
Zestaw przyłączeniowy SF2-CTK Cena netto: 404,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.