Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 2,7 (0,5–3,3) / 2,8 (0,5–3,5) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 740 / 700 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 3,5 / 3,3 A |
| Pdesign chłodzenie | 2,7 kW |
| Szacunkowe roczne zużycie energii w chłodzeniu | 143 kWh |
| Pdesign grzanie | 2,5 kW |
| Szacunkowe roczne zużycie energii w grzaniu | 833 kWh |
| SEER / SCOP | 6,6 / 4,2 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany, ciepły, zimny) | A++ / (A++ / A+++ / B) |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 500 / 500 / 430 / 290 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 1950 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 40 / 36 / 34 / 23 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 51 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. wewn. | 55 / 48 / 44 / 36 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. zewn. | 62 dB(A) |
| Osuszanie | 1,4 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,50 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,34 t |
| Grzanie | 16 ~ 30 °C |
| Grzanie | -15 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 773 x 250 x 185 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 732 x 550 x 330 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 7,5 / 25,0 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Maksymalny pobór mocy | 1500 W |
| Maksymalny pobór prądu | 7,5 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 10 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Usytuowanie w jednostce wewnętrznej | rury wychodzą z prawej strony i są skierowane w lewą stronę |
| Usytuowanie w jednostce zewnętrznej | zawory serwisowe umieszczone są z prawej strony urządzenia |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 30 ~ 40 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,34 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 16 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 10 m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 15 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Średnica węża skroplin jedn. wewn. | 16 Ø |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 773 x 250 x 185 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 732 x 550 x 330 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 455 x 310 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 7,5 / 25,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
SWM-04 - opcjonalny moduł WiFi dla jednostek ściennych Cena netto: 120,00 PLN
Interfejs alarmowy SAI-01 Cena netto: 1638,00 PLN
Sterownik pracy naprzemiennej SCMI-03S Cena netto: 2877,00 PLN
Moduł G2S Cena netto: 1507 PLN
Filtr katechinowy SAF-OPWC4 Cena netto: 25,00 PLN
Filtr jonu srebra SAF-OPWS4 Cena netto: 35,00 PLN
Aktywny filtr węglowy SAF-OPWA4 Cena netto: 25,00 PLN
Filtr antybakteryjny SAF-OPWB4 Cena netto: 25,00 PLN
Zimny filtr katalizujący SAF-OPWK4 Cena netto: 25,00 PLN
Filtr przeciwpyłkowy SAF-OPWM4 Cena netto: 25,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.