| Grzanie (A7/W35°C) | 15,0 kW |
| Grzanie (A7/W45°C) | 15,0 kW |
| Grzanie (A7/W55°C) | 15,0 kW |
| Grzanie (A2/W35°C) | 12,8 kW |
| Grzanie (A2/W45°C) | 13,1 kW |
| Grzanie (A2/W55°C) | 13,1 kW |
| Grzanie (A-7/W35°C) | 12,7 kW |
| Grzanie (A-7/W45°C) | 12,5 kW |
| Grzanie (A-7/W55°C) | 12,4 kW |
| Chłodzenie (A35/W18°C) | 16,0 kW |
| Chłodzenie (A35/W7°C) | 14,0 kW |
| SEER (7°C / 18°C) | 5,12 / 6,65 |
| SCOP (55°C / 35°C) | 3,57 / 4,59 |
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 16,0 / 15,0 kW |
| Nominalny pobór mocy (bez grzałek elektrycznych) | 6,4 kW |
| Nominalny pobór prądu | 4,90 A |
| Grzałka elektryczna | 3 x 3 kW |
| EER (A35/W18°C) | 3,90 |
| EER (A35/W7°C) | 2,75 |
| COP (A-7/W55°C) | 2,05 |
| COP (A-7/W45°C) | 2,25 |
| COP (A-7/W35°C) | 2,5 |
| COP (A2/W55°C) | 2,45 |
| COP (A2/W45°C) | 2,75 |
| COP (A2/W35°C) | 3,2 |
| COP (A7/W55°C) | 2,85 |
| COP (A7/W45°C) | 3,35 |
| COP (A7/W35°C) | 4,40 |
| Pobór mocy - Chłodzenie (A35/W18°C) | 4,1 kW |
| Pobór mocy - Chłodzenie (A35/W7°C) | 5,09 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A-7/W55°C) | 6,049 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A-7/W45°C) | 5,556 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A-7/W35°C) | 5,080 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A2/W55°C) | 5,347 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A2/W45°C) | 4,764 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A2/W35°C) | 4,0 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A7/W55°C) | 5,263 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A7/W45°C) | 4,478 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A7/W35°C) | 3,409 kW |
| Klasa efektywności energetycznej (55°C/35°C) | A++/A+++ |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 58 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 70 dB(A) |
| Objętość | 8 l |
| Ciśnienie maksymalne | 8 bar |
| Przepływomierz | 0,6 m³/ h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 9 m |
| Typ sprężarki | Rotacyjna dwustopniowa DC Inverter |
| Zakres przepływu wody | 0,7 ~ 3,00 m³/ h |
| Zawór bezpieczeństwa | 3 bar |
| Tryb pracy | Automatyczny |
| Wydajność | 9 kW |
| Kombinacja | 3 + 3 + 3 kW |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ | Płytowy |
| Ilość | 1 szt. |
| Grzanie | -25 ~ 35 °C |
| Grzanie CWU | -25 ~ 46 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 46 °C |
| Grzanie | 12 ~ 75 °C |
| Grzanie CWU | 10 ~ 70 °C |
| Chłodzenie | 5~30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R290 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,25 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,00375 t |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 523 x 865 x 1385 mm |
| Waga netto | 142 kg |
| Zasilanie jednostki | 5 x 2,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe jednostka / grzałka elektryczna | 3 x 16 / 3 x 16 C |
| Zasilanie grzałka elektryczna | 4 x 2,5 mm² |
| Termostat (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Maksymalne natężenie prądu grzałki / grzałek elektrycznych | 3 x 13,5 A |
| Maksymalne natężenie prądu jednostki | 3 x 11 A |
| Przekrój przewodów pomiędzy jednostką a sterownikiem | Patrz zakładka rysunki techniczne jednostki |
| Sygnał załączenia zewnętrznego źródła ciepła (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Styk on/off (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Woda wejście | 5/4 cal |
| Woda wyjście | 5/4 cal |
| Typ czynnika chłodniczego | R290 |
| Rozstaw otworów montażowych | Patrz zakładka rysunki techniczne jednostki |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 523 x 865 x 1385 mm |
| Waga netto | 142 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.